Trápí Vás?

  • suchá sliznice intimních partií
  • vaginální svědění nebo pálení
  • chronické podráždění, časté infekce
  • zhoršená kvalita pohlavního styku
  • vzhled intimních partií

Už nemusí…

Naše centrum přichází s produktem francouzské společnosti Laboratoires VIVACY, která se zabývá estetickou medicínou a anti-agingem.

Desirial je injekční gel s kyselinou hyaluronovou, vyvinutý cíleně pro zlepšení intimní pohody žen. Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v lidském organismu, proto na ni tělo reaguje velmi pozitivně. Ta na sebe váže vodu a udržuje tkáně stabilně hydratované.

Metoda DESIRIAL ochrání před vaginální infekcí, navrátí pružnost i hydrataci intimním partiím a zlepší kvalitu pohlavního styku, může také podporovat léčbu onemocnění Lichen Sclerosus. Průměrná doba trvání účinku je mezi 6 až 9 měsíci.

Metoda DESIRIAL PLUS navrací vašim intimním partiím mladistvý vzhled, ztracený objem, pružnost a elasticitu. Významně zlepšuje kvalitu pohlavního styku. Průměrná doba trvání účinku je mezi 12 až 18 měsíci.

Aplikace probíhá v lokální anestezii a jedná se o bezbolestný zákrok, který netrvá déle než 30 min. Po zákroku se mohou objevit modřiny nebo otoky, které během pár dní zmizí. Po aplikaci se doporučuje klidový režim po dobu 5 dnů, tj. vyhnout se intimnímu styku a aktivitám, které způsobují tlak (jízda na kole, na koni, apod.).

Průměrná doba trvání účinku závisí zejména na charakteristice ošetřované oblasti, aplikovaném množství a také na životním stylu.

Pro bližší informace se objednejte na konzultaci k MUDr. Lence Fendrichové, tel. 722 984 959, objednani@znojmo-cop.cz.

Cena konzultace – 400 Kč

Cena aplikace kyseliny hyaluronové

Desirial – 7 500 Kč

Desirial plus – 13 000 Kč (2 ml)

Desirial plus – 18 000 Kč (4ml)