Centrum prenatální diagnostiky
se sídlem ve Znojmě působí jako pobočka CPD Brno a bylo založeno za účelem poskytovat tu nejlepší dostupnou prenatální péči. Nabízíme Vám komplexní ultrazvukové, genetické, laboratorní cytogenetické a molekulárně genetické vyšetření v těhotenství, dětské gynekologii i gynekologii obecně.

Používáme nejmodernější vybavení a náš personál vlastní nejvyšší dostupné certifikace v oblasti prenatální diagnostiky a fetální medicíny. Pro vývoj vašeho dítěte je důležité včas zhodnotit zdravotní stav a v případě odchylek či anomálií navrhnout způsob řešení. Pokud tedy chcete mít jistotu, že je vše v pořádku, či dokumentovat vývoj Vašeho miminka, lze se k nám objednat bez doporučení lékaře.


Dále jsme naši činnost rozšířili o Centrum onkologické prevence, kde se zaměřujeme na diagnostiku a léčbu žen s přenádorovými stavy děložního hrdla, pochvy a vulvy, na tato vyšetření je vhodné mít žádanku od lékaře. V rámci onkologické prevence také provádíme preventivní ultrazvukové vyšetření prsů pro samoplátce.

Pro zajištění gynekologické péče je vám také k dispozici již několik let zavedená gynekologická ambulance, kterou naleznete v Příměticích. Pro zlepšení péče v této oblasti jsme tuto službu od září 2022 posílili o další ordinační den a novou lékařku. Od ledna 2023 bude také otevřena nová gynekologická ambulance na ul. Holandská, Znojmo.

Na Vaši návštěvu se těší celý náš tým CPD Znojmo.